Wielka Fabryka Elfów Online


Wielka Fabryka Elfów dla klientów indywidualnych będzie dostępna
od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 - 17:30 oraz w weekendy od 9:00 -17:30.
Wejścia odbywają się co 30 minut.

Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą punkty z atrakcjami. 
Dzieci będą chodzić po fabryce w grupach około 15 osobowych.
Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne.
Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem!
Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców!

W sytuacji, gdy zorganizowanie imprezy stacjonarnej nie będzie możliwe,
dzieci wezmą udział w 45 minutowym spotkaniu online z Elfami i Mikołajem.


KUP BILET

Wasze pytania - FAQ

Na jedno wejście do Wielkiej Fabryki Elfów przeznaczonych jest maksymalnie 48 dzieci. Minimalna ilość dzieci w grupie to 15 dzieci.
Przy tworzeniu zamówienia zaznaczasz ilość dzieci w grupie.

Oczywiście! Do każdego opłaconego zamówienia zostanie automatycznie wygenerowana faktura VAT. Faktura zostanie wysłana na adres e-mail podany podczas zamówienia, maksymalnie 15min. od momentu, gdy zamówienie zostanie opłacone.

Jesteśmy zwolennikami szybkich, bezpiecznych i przede wszystkim skutecznych rozwiązań, dlatego proponujemy opłacić zamówienie za pomocą płatności elektronicznych PayU.

W takiej sytuacji dzieci wezmą udział w spotkaniu online (które dzieje się w czasie rzeczywistym) z Elfami i Mikołajem. Spotkanie to trwa 45 minut i zacznie się o godzinie zakupionego wejścia do Wielkiej Fabryki Elfów.
Przed spotkaniem otrzymają Państwo link do platformy Zoom, gdzie odbędzie się spotkanie. Poza spotkaniem, nauczyciel otrzyma również 2 scenariusze gier terenowych w klimacie świątecznym (w wersji PDF do wydrukowania). Jedna gra jest rozpisana na około 40 minut, jest to więc idealne rozwiązanie na lekcję w klimacie świątecznym.

Stacjonarne zwiedzanie Wielkiej Fabryki Elfów zajmuje około 2 godziny. Natomiast spotkanie ze św. Mikołajem w formie online trwa 30 minut. W przypadku braku możliwości stacjonarnego zwiedzania Wielkiej Fabryki Elfów, zabawa w formie online zajmuje 45 minut. 

Opiekunowie mogą towarzyszyć swoim podopiecznym w zabawie lub spędzić czas zwiedzania w kawiarence. 

Oczywiście :) 

W przypadku spóźnienia będziesz musiał dołączyć do grupy w miejscu zwiedzania, w którym aktualnie się ona znajduje.

Zmiana liczby uczestników możliwa jest do momentu dokonania wpłaty za grupę. Pamiętaj, że na wpłatę masz 14 dni od dokonania rezerwacji. 

Wysokość ceny zmienia się wraz z godziną zwiedzania. Każdego dnia ceny w danych godzinach są takie same.

Jedno darmowe wejście dla opiekuna przypada na każde rozpoczęte 10 dzieci.

W fabrykach w Katowicach i w Warszawie znajdują się sklepiki, w których można zakupić małe przekąski.  

Tak, przy wcześniejszym zgłoszeniu takiej chęci. 

W przypadku braku możliwości uczestnictwa dziecka w zwiedzaniu ze względu na chorobę, możliwe jest otrzymanie biletu indywidualnego w postaci voucheru do wykorzystania w późniejszym terminie. 

Sugerujemy, że program jest odpowiedni dla dzieci w wieku 3-10 lat. Oczywiście można przyjść z dzieckiem w innym wieku, wówczas musi ono posiadać bilet. Wejście bez biletu jest możliwe dla dzieci poniżej 1 roku życia, które towarzyszą rodzicom i starszemu rodzeństwu.

Tak, na terenie Wielkiej Fabryki Elfów znajduje się bezpłatna szatnia, w której można zostawić okrycie wierzchnie i ewentualnie buty. Nie wymagamy zmiany obuwia, ale warto zapewnić dzieciom buty na wygodne, lekkie i łatwo zdejmowane.

Nie, nie ma takiej możliwości. Dzieci do Świętego Mikołaja wchodzą w grupkach i nie możemy pozwolić na to, że jedno wywołane dziecko dostanie prezent, a inne nie. Dlatego wszystkie dzieci dostają od Mikołaja ten sam upominek – dyplom i gadżet z Fabryki. Po wcześniejszych ustaleniach, wyjątkiem mogą być grupy zorganizowane, w których każde dziecko dostaje prezent.

Bilet w formie pdf otrzymasz maksymalnie 5 dni po opłaceniu zamówienia.

Nasz biuro obsługi działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30.