Wielka Fabryka Elfów - Katowice

MENU

O FABRYCE 2018

Po raz drugi w Katowicach, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! W dniach 1-21 grudnia, Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki.

Dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom rozwikłać tajemnicę Niedokończonej Zabawki.
Mali goście odwiedzą 10 punktów z atrakcjami.
Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne.

Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem.

Elfy przygotowały wiele nowości, więc Fabryka zaskoczy także stałych bywalców.

BILETY

FABUŁA SPOTKANIA

Dzieci przybywają, by zobaczyć Wielką Fabrykę Elfów. Powitane przez Elfa Ważniaka w trakcie przedstawienia dowiadują się, że zepsuła się maszyna do produkcji zabawek i zabawka Generał Tytus jest niekompletna. Aby dokończyć zabawki dzieci wyruszą w podróż po Wielkiej Fabryce Elfów. Grupa zostanie podzielona na 3 mniejsze grupki, liczące około 13 dzieci, a na czele każdej z nich stanie Elf Przewodnik. Na dzieci czekać będzie 10 punktów z atrakcjami zarówno edukacyjnymi, interaktywnymi jak i takimi, które spożytkują dziecięcą energię. Nie zabraknie również typowo świątecznych atrakcji, takich jak pisanie listów, czy wizyta u Świętego Mikołaja, w trakcie której, każde dziecko otrzyma Dyplom Pomocnika Elfa i gadżet z Fabryki. Cała zabawa potrwa ponad 2 godziny.

PRZYDATNE INFORMACJE

Wielka Fabryka Elfów zlokalizowana jest w FABRYCE PORCELANY, przy ul. Porcelanowej 23, w Katowicach.

Zabawa potrwa niemal 2,5 godziny.

Wszystkie atrakcje znajdują się w ogrzewanych pomieszczeniach.

Dla naszych gości udostępniamy bezpłatną szatnię. Nie wymagamy zmiany obuwia, jednak dbając o komfort dzieci, można zabrać lżejsze buty lub wygodne kapcie.

Na terenie Wielkiej Fabryki Elfów znajduje się Kawiarnia Elfów, w której rodzice i opiekunowie mogą spędzić czas, oczekując na dzieci. Jest to miejsce, do którego dzieci zostaną odprowadzone po zakończonej zabawie. Oczywiście wszystkich chętnych dorosłych, zapraszamy do towarzyszenia dzieciom podczas całej podróży.

Tuż obok Kawiarni znajduje się też Warsztat Elfów, w którym można uczestniczyć w warsztatach malowania bombek lub kubków (dodatkowo płatne), również można odpocząć, po wyczerpującej, pełnej wrażeń zabawie oraz zakupić pamiątki z Fabryki.