Wielka Fabryka Elfów - Katowice

MENU

1.Ile biletów kupić ? 

Jeden bilet to wstęp dla jednego dziecka (w cenie biletu dla dziecka jedna osoba dorosła gratis).

Każde dziecko musi posiadać swój bilet.

Bez biletu mogą wejść dzieci, poniżej 1 roku życia, które towarzyszą starszemu rodzeństwu i rodzicom.

Należy kupić tyle biletów, ile dzieci powyżej 1 roku życia ma wziąć udział w zabawie.

Dodatkowa osoba dorosła (np. w przypadku, gdy odwiedza nas 1 dziecko i dwóch dorosłych), dokupuje bilet wstępu „połówkę”, tuż przed wejściem, w cenie połowy biletu normalnego (nie połowa ceny promocyjnej/po rabatach) na dany termin. Ich ilość, w przeciwieństwie do biletów dla dzieci, nie jest ograniczona, więc jeżeli mamy kupiony wcześniej bilet dla dziecka na pewno będzie możliwość zakupienia biletu dla dodatkowego dorosłego tuż przed wejściem.

Czyli np.:

2.Dla dzieci w jakim wieku przeznaczona jest zabawa?

Sugerujemy, że program jest odpowiedni dla dzieci w wieku 3-10 lat. Oczywiście można przyjść z dzieckiem w innym wieku, wówczas musi ono posiadać bilet. Wejście bez biletu jest możliwe dla dzieci poniżej 1 roku życia, które towarzyszą rodzicom i starszemu rodzeństwu.

3.Od ilu dzieci i w jakiej cenie są wejścia grupowe?

Grupa to minimum 10 dzieci. Rezerwacje i cennik dla grup szkolnych na dni powszednie od 8:00 do 14:30 znajdują się na stronie grupy-katowice.wielkafabrykaelfow.pl . Rezerwacje dla grup firmowych, urodzin lub innych przyjmujemy telefonicznie 509-137-136 lub mailowo katowice@wielkafabrykaelfow.pl

4.Ile muszę kupić biletów jeżeli chce się wybrać w składzie 2 dorosłych i 1 dziecko?

Należy kupić 1 bilet, a później tuż przed wejściem dokupić „połówkę” dla drugiego opiekuna. Każdy bilet to wstęp dla 1 dziecka i 1 osoby dorosłej. Każde dziecko powyżej 1 roku życia musi posiadać swój bilet. Natomiast jeżeli dorosłych jest więcej niż dzieci każdy kolejny musi zakupić bilet „połówkę”. Bilety te kupuje się w kasie Wielkiej Fabryki Elfów, tuż przed wejściem. Koszt „połówki” to dokładnie połowa ceny biletu normalnego, obowiązująca na dany termin (nie połowa ceny promocyjnej/po rabatach). Ich ilość, w przeciwieństwie do biletów dla dzieci, nie jest ograniczona, więc na pewno będzie możliwość zakupienia biletu dla dodatkowego dorosłego tuż przed wejściem.

5.Czy w Wielkiej Fabryce Elfów jest szatnia ?

Tak, na terenie Wielkiej Fabryki Elfów znajduje się bezpłatna szatnia, w której można zostawić okrycie wierzchnie i ewentualnie buty. Nie wymagamy zmiany obuwia ale warto zmienić dzieciom buty na wygodne, lekkie i łatwo zdejmowane.

6.Ile kosztuje parking ?

Dla uczestników udostępniony jest bezpłatny parking.

7.Ile dzieci jest w grupie na jedną godzinę?

Na jedno wejście przyjmujemy 40 dzieci w przypadku wejść indywidualnych i 48 w przypadku grup szkolnych. Następnie dzieci są dzielone jeszcze na 3 mniejsze grupy wiekowe i w tym składzie zwiedzają Fabrykę wraz ze swoim Elfem.

8. Czy jest honorowana Karta Dużej Rodziny ?

Tak, uprawnia ona do zakupu biletu z 20% zniżką. KDR należącą do dziecka, trzeba okazać przy wejściu na imprezę. Rabaty i ulgi nie łączą się.

9. Czy jest zniżka dla dzieci niepełnosprawnych ?

Tak, ulga dla dzieci niepełnosprawnych wynosi 20%. Dokument poświadczający niepełnosprawność dziecka należy okazać przy wejściu na imprezę. Rabaty i ulgi nie łączą się.

10. Czy można indywidualnie przynieść prezent, który wręczy Mikołaj ?

Nie, nie ma takiej możliwości. Dzieci do Świętego Mikołaja wchodzą w grupkach i nie możemy pozwolić na to, że jedno wywołane dziecko dostanie prezent, a inne nie. Dlatego wszystkie dzieci dostają od Mikołaja ten sam upominek – dyplom i gadżet z Fabryki. Po wcześniejszych ustaleniach, wyjątkiem mogą być grupy zorganizowane, w których każde dziecko dostaje prezent.